32 724-94-90
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

ESTATE EMULSION

Produkty firmy Farrow & Ball reprezentuje najlepiej farba Estate Emulsion, która pozwala na uzyskanie niedoścignionej matowości i głębi koloru, dzięki zawartości pigmentu nawet do 30% wyższej niż w innych farbach. Flagowy produkt Farrow & Ball, do wykorzystania w całym domu na sufitach i ścianach, ma kredowo-matowe wykończenie i niezrównaną głębię koloru. Tradycyjna formuła i składniki pozostały niezmienione od dziesięcioleci. Posiada więcej pigmentu niż pozostałe emulsje. Dostępna we wszystkich 132 kolorach. Minimalna zawartość lotnych związków organicznych. Zmywalna.

MODERN EMULSION

Odporna na ścieranie i na zaplamienia. Modern Emulsion jest najlepszą alternatywą dla Estate Emulsion o nieco większym połysku. Idealna do kuchni, łazienek, przedpokoi i pokoi dziecięcych. Dostępna we wszystkich 132 kolorach. Niska zawartość lotnych związków organicznych. Odporna na zmywanie.

ESTATE EMULSION

Tworzy niezwykle trwałą powierzchnię typu eggshell. Idealna do wszystkich drewnianych i metalowych powierzchni wnętrz, również do kaloryferów. Niski poziom połysku sprawia, że świetnie uzupełnia się z Estate® Emulsion i Modern Emulsion. Dostępna we wszystkich 132 kolorach. Niska zawartość lotnych związków organicznych. Odporna na zmywanie.

FLOOR PAINT

Bardzo trwała farba na bazie wody. Do drewnianych lub betonowych podłóg w pomieszczeniach, garażach i warsztatach. Nie nadaje się do użycia na zewnątrz. Dostępna w 132 kolorach. Niska zawartość lotnych związków organicznych. Odporna na zmywanie.

FULL GLOSS

Farba o wysokim połysku (95%). Nadaje się zarówno do drewnianych i metalowych powierzchni pomieszczeń wewnętrznych i na zewnątrz, jak również do zwiększenia efektu na ścianach i sufitach. Dostępna w 132 kolorach. Niska zawartość lotnych związków organicznych. Odporna na zmywanie.

EXTERIOR EGGSHELL

Farba na elewacje zewnętrzne, bardzo trwała i odporna na działanie czynników zewnętrznych. Dostępne w ponad 100 kolorach. Minimalna zawartość lotnych związków organicznych. Odporna na zmywanie.

DEAD FLAT

Doskonała do drewnianych, gipsowych i metalowych powierzchni wnętrz, gdzie wymagane jest wyjątkowo matowe, eleganckie wykończenie. Nie nadaje się do użycia w kuchniach i łazienkach. Dostępna w 132 kolorach. Niska zawartość lotnych związków organicznych. Zmywalna.

    MASZ PYTANIE ? zadzwoń: 32 724-94-90!
    NOWY ROŹDZIEŃ
    40-315 Katowice
    Al. Roździeńskiego 199
    mail: nr@dekanon.pl